Drogie Rękodzielniczki, drodzy Rękodzielnicy,

 

zapraszamy Was do współpracy przy tworzeniu wyjątkowego dzieła – ogromnego kwietnego wianka! Razem możemy więcej, współpracując możemy więcej… Swórzmy więc wielobarwną, różnorodną pracę rękodzielniczą, pokazując wszystkim, że wspólne działanie, choć zdalne, może przynieść świetne efekty.
Naszym celem jest stworzenie jak największej formy wianka z ręcznie wykonanych kwiatów, w różnych technikach rękodzielniczych (np. z bibuły, papieru, tkaniny, foamiranu, z włóczki na szydełku). Wianek zaprezentujemy 23 czerwca. Byśmy zdążyli uwić wianek, kwiaty muszą do nas dotrzeć najpóźniej do piątku 19 czerwca.

Kto może wziąć udział?
Każda osoba pasjonująca się rękodziełem, która potrafi wykonać w dowolnej technice trwałą, stabilną formę dowolnego kwiatu. Uczestnik zobowiązuje się do wykonania przynajmniej 3 kwiatów w wybranej technice.

Jak przygotować pracę?
Technika dowolna, wykonanie stabilne i estetyczne, na łodydze z giętkiego drutu. Gotową pracę należy starannie zapakować i opisać imieniem, nazwiskiem oraz nr telefonu, a jeśli prowadzisz bloga, masz swoją stronę www lub profil twórcy na portalach społecznościowych podaj także dokładne namiary na nie.

Gdzie dostarczyć?
W tym celu należy skontaktować się telefonicznie z instruktorem Szamotulskiego Ośrodka Kultury Mileną Kolat-Rzepecką pod nr 660 773 467, aby umówić miejsce i czas bezpiecznego dostarczenia rękodzieła.

Co w zamian?
Każda z osób biorących udział w przedsięwzięciu zostanie przedstawiona na stronie wydarzenia Szamotulskiego Ośrodka Kultury. Każdemu z Was poświęcimy osobny wpis, w którym umieścimy nadesłane przez Was informacje. Jeśli Wasza pasja jest też działalnością komercyjną macie możliwość zareklamowania się w lokalnej społeczności, a jeśli to tylko pasja – to okazja, by inni zobaczyli jaki macie talent!

Wianek zostanie przekazany na cel charytatywny. Deklarując udział w naszym wydarzeniu uczestnik zgadza się na przekazanie swych prac Szamotulskiemu Ośrodkowi Kultury rezygnując z prawa do nich.

Dodaj komentarz