Zapraszamy do Halszki! W repertuarze  od 12 do 16 marca:
 
Co w duszy gra” 3D
seanse: godz. 16.00 i 18.00
 

Reżyseria: Pete Docter
Scenariusz: Pete Docter, Mike Jones, Kemp Powers
Gatunek: animacja, komedia
Produkcja: USA
Czas trwania: 90 min.

Zwiastun

Opis filmu: Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań.

„Co w duszy gra” w reżyserii zdobywcy Oscara Pete’a Doctera (W głowie się nie mieści, Odlot) przed kilkoma dniami został laureatem gali Złotych Globów® w dwóch kategoriach: Najlepszy film animowany i Najlepsza muzyka! 

Objecująca. Młoda. Kobieta”
seans: godz. 20.00
 
Reżyseria: Emerald Fennell
Scenariusz: Emerald Fennell
Gatunek: dramat, kryminał
Produkcja: USA
Czas trwania: 113 min.
 
Opis filmu: Wizjonerski reżyser Emerald Fennell („Obsesja Eve”) przedstawia nowe oblicze słodkiej zemsty. Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta… ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.

Dodaj komentarz