„RESET” w kinie Halszka!

 

26 sierpnia | godz. 19.00

BILET: 14 ZŁ 

Tylko w te wakacje i wyłącznie na wielkich, kinowych ekranach, zagości RESET. To imponujące rozmachem, dokumentalne widowisko dla fanów ekstremalnych sportów, brawurowych akcji i egzotycznych, epickich wręcz krajobrazów. Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany, roku utrzymywania dystansu, RESET porywa w zapierającą dech podróż, by podziwiać naturę w czterech ekstremach i odkryć nasz świat na nowo. Spojrzymy na niego oczami młodych ludzi, którzy pośród krajobrazów koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaży Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. Ci charyzmatyczni, inspirujący bohaterowie z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą. Zrealizowany z myślą o wielkim ekranie, RESET niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem.

Fantastyczna jakość obrazu i dźwięku, w jakiej zrealizowano film oraz hipnotyzująca muzyka Jorisa Voorna… RESET trzeba zobaczyć właśnie w kinie!
Zawsze pragnąłem dzielić się uchwyconymi w filmach głębokimi emocjami z publicznością oraz pokazywać mocne historie, silne osobowości, pełnych namiętności mężczyzn i kobiety, wyjaśnia Thierry Donard, reżyser. Warty podkreślenia jest ekologiczny styl życia, jaki wybierają – bo ten ludzki wymiar odpowiedzialności jest w moich filmach kluczowy.

 

Reżyseria: Thierry Donard
Muzyka: Joris Voorn
Obsada: Davide Carrera, Krister Kopala, Nikolai Schirmer, Jamie Lee, Malachi Templeton, Matahi Drollet, Vahine Fierro, Lorenzo Avvenenti i Tikanui Smith

Rok produkcji: 2021

Czas trwania: 85 min.

Dystrybucja w Polsce: nazywowkinach.pl | liveincinema.pl
Strona oficjalna filmu: reset.film

Dodaj komentarz