15 listopada rozpoczynamy nabór WOLONTARIUSZY WOŚP! Liczba miejsc ograniczona.
 
 
28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Zbierać będziemy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci wymagających operacji, w szczególności w dziedzinie chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i neurochirurgii. Chcesz nam pomóc w czasie Finału? Zgłoś się do Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury. Informacje dotyczące wolontariatu uzyskasz pod adresem: sylwia.firlet@szok.info.pl lub telefonicznie: 61 29 21 307. Zachęcamy dotychczasowych niezawodnych Wolontariuszy i nowych, równie pełnych zapału!
Więcej w wydarzeniu: tutaj.
 

Bądźcie z nami podczas #wosp2020

 
➡ Jak zostać Wolontariuszem?
1. Zapoznaj się z Regulaminem Wolontariusza.
2. Wypełnij Ankietę Wolontariusza i dostarcz do siedziby Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury, pokój 3.2. Ankiety dostępne są w sekretariacie od pn do pt od godz. 8.00 do 20.00 oraz do pobrania tutaj
Do rejestracji niezbędne będzie zdjęcie wzorowane na legitymacyjnym w formie elektronicznej wyłącznie w formacie .jpg z odkrytą, wyraźną twarzą na pierwszym planie, nie mniejsze niż 800×600 pixeli. Chętnie zrobimy je na miejscu.

 Co dalej?
1. Na podstawie złożonej w siedzibie sztabu ankiety, Twoje zgłoszenie zostanie wygenerowane w elektronicznym systemie obsługi sztabu.
2. Po zatwierdzeniu oświadczenie wydrukujemy a następnie damy Tobie do ponownego podpisania (oświadczenia osób niepełnoletnich wymagają podpisu opiekuna prawnego).
3. Podpisane oświadczenie wyślemy tradycyjną pocztą do WOŚP 13 grudnia.
4. Na tej podstawie wydany zostanie Twój identyfikator, który otrzymasz na odprawie w dniu Finału 12 stycznia 2020.

Dodaj komentarz