SHORT WAVES uderza po raz piąty! Jeden z najważniejszych festiwali krótkiego filmu z jeszcze większą mocą wyrusza do kilkudziesięciu miast w kraju i za granicą. Jest tylko jedno wyjście: schronić się w kinie!
Short Waves – Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych to autorski program Fundacji Ad Arte, którego celem jest prezentacja i promocja polskiego kina krótkometrażowego. Short Waves są niepowtarzalną szansą dla twórców krótkiego kina, by zaistnieć w szerokiej dystrybucji. w programie: 7 najciekawszych polskich produkcji krótkometrażowych: fabuły, dokumenty, animacje, wideo-art i teledyski.
Tegoroczna edycja Festiwalu Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES prezentowana jest w ponad 50 miastach w Polsce, Europie i na świecie, w terminie od 14.03.2014 do 30.03.2014. Widownia w każdym z miast będzie mogła wziąć udział w głosowaniu, w wyniku którego wyłoniony zostanie zwycięzca. Główna nagroda Festiwalu to 20.000 złotych. Na szamotulską odsłonę festiwalu zapraszamy 28 marca, o godzinie 21.00.
SHORT WAVES
KINO HALSZKA
28.03., GODZINA 21.00
WSTĘP: 6 ZŁ
ZAPRASZAMY!!!

Dodaj komentarz