Zapraszamy 3 marca o godz. 17.00 na przedstawienie SZAŁAPUTKI teatru TeatRyle Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich

 

To pełen humoru spektakl z wartką akcją dla najmłodszych widzów. Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które pomimo przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwo. Mama Kura bardzo się stara chronić swoje dzieci. Karmi je, dba o bezpieczeństwo na podwórku, poucza. Ale dzieci, jak to dzieci (znacie to przecież), nie zawsze pamiętają o przestrogach. Gdy tylko w pobliżu pojawia się wiecznie głodny Lis, natychmiast wpadają w tarapaty. Jedyną osobą, która mogłaby im pomóc, jest bardzo płochliwa Myszka. Czy dwa małe Kurczaki i Mysz są w stanie zwyciężyć chytrego, sprytnego i przebiegłego Lisa? Czy Myszka przezwycięży swój strach i jak potoczą się losy tej nieco zwariowanej trójki bohaterów? Przekonajcie się sami!

Głosy prasy:
„Mogliby na scenę wyjść bez lalek, w codziennych ubraniach i bez scenografii (zresztą bardzo pomysłowej). TeatRyle bowiem z każdej historii tworzą aktorskie perełki. Co to oznacza dla widzów? Że Marcin Ryl-Krystianowski nie gra Lisa, Kwoki czy Myszy, ale jest Lisem, Kwoką lub Myszą. I że Mariola Ryl-Krystianowska nie wykłóca się sama ze sobą na dwa głosy jako Szałaputek i Szałaputka, tylko z bliska obserwuje burzliwą wymianę zdań dwóch kurczaków. Naprawdę łatwo zapomnieć o obecności znakomitych aktorów…”

„Szałaputki” scenariusz ma bardzo prosty, tak, że nawet najmłodsze dzieci bez trudu opowieść zrozumieją. (…) W krótkim (45 minut) spektaklu mieści się cały wachlarz silnych emocji – i ogromna dawka śmiechu.”

Bilety w cenie: 10 zł dostępne są w kasie ośrodka i on-line.

Liczba miejsc ograniczona! Wszystkie miejsca nienumerowane.

Dodaj komentarz