Niezwykle uroczysty charakter miało spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które w Klubie Seniora zorganizował Szamotulski Ośrodek Kultury.

Co prawda nie było historycznych prezentów w postaci rajstop i goździków, ale były róże upominki, którymi wszystkie Panie obdarował Piotr Michalak, dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury.
Specjalnie dla naszych kobiet przygotowano koncert życzeń, w którym wróżka Aleksandra uchylała rąbka tajemnicy o samych paniach, a dla szczęśliwych wybranek o danym imieniu w prezencie popłynęły utwory muzyczne w wykonaniu Marka Bździela i Łukasza Błaszyka. Przy wspólnym poczęstunku, przy dobrej muzyce, tanecznych  pląsach i rozmowach towarzyskich miło upłynął ten czas.

Przypomnijmy, że w lutym nasi seniorzy wspólnie z seniorami  z Domu Dziennego Pobytu uczestniczyli w karnawałowym wieczorku, podczas którego podziwiali pary turniejowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „Filemon”, a potem sami spróbowali swoich sił na parkiecie. Także w lutym seniorzy Szamotulskiego Ośrodka Kultury wybrali się także na niecodzienny spektakl do poznańskiego  Teatru Wielkiego na „Aidę” Giussepe Verdiego.

 

Tekst i foto

A.Słomińska

Tagi:

Dodaj komentarz