W styczniu br. nastąpiła zmiana trenerów Klubu Tańca Towarzyskiego “Filemon” Szamotulskiego Ośrodka Kultury. Opiekę nad klubem sprawują obecnie zawodowi trenerzy Eliza Sabik i Artur Dąbrowski.

Po przerwie w starciach turniejowych, tancerze wracają na parkiety ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tanecznych. Powrót zdecydowanie można zaliczyć do udanych.
11 kwietnia w Suchym Lesie na XXXVI Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego Wiosna 2015 zatańczyli Tomasz Drożdżyński – Paulina Kurowska, którzy w kategorii 14-15 lat kl. D awansowali do finału i przy dwunastu parach zajęli bardzo dobre V miejsce.

Tydzień później do Kórnika na V Festiwal Tańca Biała Dama pojechały już dwie pary. Szymon Adamczak – Jagoda Miga zajęli III miejsce w kategorii powyżej 15 lat kl. E, Tomasz Drożdżyński – Paulina Kurowska zajęli IV miejsce w kategorii 14-15 lat kl. D.