23 czerwca w Inowrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej „Hip hop strefa 2013”, w którym wystartowała 9-osobowa reprezentacja Szamotulskiego Ośrodka Kultury – formacja Feedback. Po ciężkiej walce (ponad 60 osób) Angelika Mierzwa odpadła w dogrywce do finału solo 12-15 lat (tym samym znalazła się w pierwszej 14). Bardzo dobrze zaprezentowała się Paulina Kwaśna Przybylska, która w finale zajęła 3 miejsce (solo pow. 15 lat). Sukces tym większy, że finał solistów odbywał się na zasadzie battelek. Również na podium stanęły najmłodsze adeptki hip hopu – Julia Skowronek i Marta Dyzert, które zajęły 3 miejsce w kategorii duetów do 11 lat. Na turnieju zdecydowanie „prześladowała” tancerzy trójka, gdyż miniformacja Feedback Senior w kategorii pow. 15 lat również zajęła 3 miejsce.