Taneczny weekend sukcesem malowany

Weekend 14-15 października zwieńczony został sukcesem dwóch par Klubu Tańca Towarzyskiego „Filemon”. W Otwartych Mistrzostwach Wrocławia, które odbyły się w Jelczu-Laskowicach, w kategorii pow. 15 lat klasa C, złoto w standardzie i brąz w latino wytańczyli Tomek Drożdżyński – Paulina Kurowska. W Otwartym Pucharze Okręgu Wielkopolskiego w Wągrowcu ta sama para zajęła 2. miejsce w ST i LA oraz awansowała do klasy tanecznej B w tańcach latynoamerykańskich.
Para Kuba Biniak – Oliwia Pittner wrócili z Wągrowca ze złotem w kategorii 10-11 lat klasa H.
Jednocześnie bardzo dobry start zanotowała para Tomek Drożdżyński – Paulina Kurowska pierwszego dnia października podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Głogowie, gdzie zajęli 3. miejsce w obu tanecznych stylach.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.