SzOKTravel 2014 – drugie spotkanie podróżnicze z Piotrem Strzeżyszem „Rowerem przez świat” oraz tancerzem Karolem Drzewoszewskim – 16.03.2014

Piotr Strzeżysz – podróżnik, od ponad dwudziestu lat zwiedza świat z rowerem. Decyzje o wyborze kolejnego kierunku podróży zazwyczaj podejmuje spontanicznie. Najczęściej są to miejsca odosobnione, trudno dostępne, położone wysoko w górach, albo daleko na północy. Choć zdarzało mu się podróżować w towarzystwie, zwykle podróżuje sam, co daje większe poczucie niezależności i szeroko pojętej wolności. Przejechał ponad trzydzieści krajów na pięciu kontynentach, łącząc pasję podróżowania z fotografią i pisaniem. Wciąż szuka. Z rozmachem. Nie tylko w pobliżu drogi.

Swoje podróże, nie tylko te odbyte w światach rzeczywistych, opisuje na www.onthebike.pl
Podczas pokazu zaprezentuje zdjęcia i materiał filmowy z kilku krajów, m. in. z Islandii, Indii, Tybetu, Chile, Boliwii, Sudanu, Zimbabwe, Kanady i USA. Opowie o swojej fascynacji włóczenia się po świecie rowerem, o spotykanych ludziach i odwiedzanych miejscach i postara się zarazić podobnym sposobem na życie.
Doskonałym uzupełnieniem podróżny będzie step amerykański w wykonaniu Karola Drzewoszewskiego.
To półfinalista 1. i 5. edycji programu Mam Talent, gdzie w roku 2008, jako pierwszy w Polsce, wykonał numer stepując do góry nogami. Występował z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku w programie jazzowym G. Millera. Od 2010 roku jest wykładowcą w Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musicalowej. Występował na wielu scenach w Polsce i w Europie.
https://www.youtube.com/user/Drzewosz

Dodaj komentarz