VIII Festiwal Piosenki Seniorow Szamotuly 2010.05.2727 maja zespół „Srebrne Nutki” zaprezentował się na VIII Festiwalu Piosenki Seniorów „Nieśmiała wiara w nas się tli”. Obok naszego Klubu Seniora  można było posłuchać 16 innych grup z Chełminka, Chojna, Kaźmierza, Lubasza, Ostroroga, Poznania, Ryczywołu, Środy Wlkp.

Główna nagroda trafiła do: Zespółu „Hetman” z Poznania, Zespółu wokalnego „Ryczywolanie” z Ryczywołu, Zespółu wokalnego „Kaźmierzanka” z Kaźmierza. Drugie miejsce zajęli: ”Serenada” z Poznania, Zespół „Betlejemka” z Szamotuł, a trzecie przypadło w udziale „Szczęśliwej Trzynastce” ze Środy Wlkp.

Po dokonaniu recenzji tekstów jury przyznało cztery pierwsze miejsca zespołom: Zespołowi Wokalnemu „Ostrowskie Jaśki” z Ostroroga, Kołu śpiewaczemu „Serenada” z Poznania, Chórowi „Lutnia” z Szamotuł, Zespółowi „Betlejemka” z Szamotuł. Dwa drugie miejsca zdobył: Zespół „Hetman” z Poznania i Zespół „Srebrne Nutki” z Szamotuł. Trzecie miejsce otrzymali: Zespół Śpiewaczy „Lubaszanki” z Lubasza, Zespół wokalno-instrumentalny „Szczęśliwa Trzynastka” ze Środy Wlkp. oraz Zespół wokalny „Sami swoi” z Poznania.

Między blokami konkursowymi mieliśmy okazję obejrzeć scenkę słowno-muzyczną w wykonaniu dzieci przedszkolnych.

Całość wieńczył występ Eleni, która włącza się całym sercem w tego typu działania i projekty.

Dodaj komentarz