3 tygodnie wakacji w SzOK za nami. Co czeka nas w najbliższym czasie?

 22-24.07. Animacja poklatkowa – poznamy zasady montażu filmowego i stworzymy autorski film (scenariusz + scenografia + lalki + zdjęcia = film i pokaz). Wiek uczestników od 11 lat. Prowadząca: Elwira Małyszko, twórca animacji, m. in. Animowanych legendarnych dziejów miasta Białystok ” Na siedmiu wzgórzach „.
Oznaczona Świadectwem Otwartego Umysłu nauczycielka z pasją uczy niekonwencjonalnie historii i szacunku do niej.

 

22-26.07. Taniec orientalny (taniec brzucha) w dwóch grupach wiekowych (do i powyżej 14 lat). Nauczymy się podstawowych izolacji i figur, drżeń i widowiskowych fal oraz stworzymy wesołą choreografię.
Prowadząca: Blanka Rische (Akademia Blancari), tancerka i choreograf.

 

22-25.07. Warsztaty rękodzielnicze – meble z tektury (projekt + szablon + wykonanie elementów + sklejanie + wykończenie = 1 mebel/4dni). Wiek uczestników od 12 lat oraz Filcowanie (breloki, etui, piórniki, przytulanki i in. Prowadzący: Paweł Liszkowski (Złota Rączka).

 

25.07. Motylarnia – proekologiczna edukacja przyrodnicza połączona z zabawą i humorem, która ma na celu łamanie stereotypów o „obrzydliwości” owadów.

 

Od 29.07. rozpoczynamy całotygodniowy cykl warsztatów plastyczno-rekreacyjnych z Edytą Dyzert (SzOK), podczas których wybierzemy się po skarby natury z których wykonamy m. in. akwen wodny i makramy, pomalujemy naturalnymi barwnikami z buraka i chabrów, wcielimy się w postać kameleona i zabawimy w architekta (bo kto nie marzy o własnym domku na drzewie /?/).

 

Ze Złotą Rączką natomiast powrócimy do cyklu eko i z recyklingowych materiałów wykonamy nasze małe dzieła sztuki (tj.: gazetowy koszyk czy podkładkę pod kubek z nakrętek).

 

02.08. zapraszamy na Zajęcia brudzące dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Podczas zajęć: wspólne malowanie, zabawa kaszą, mąką, fasolą i innymi cennymi dla rozwoju dziecka materiałami. Zajęciom towarzyszy muzyka nadając ton aktywnościom manualnym. Prowadząca: Iza Szymańska.

Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz