Małe podsumowanie
 
Trochę nam smutno bo dziś zakończyliśmy realizację programu WAKACJE w MIEŚCIE z SZOK 2021.
W wydarzeniu na fb ➡ zakładka „dyskusja” dostępne są zdjęcia z 20 dni naszych wspólnych działań. Relacja jest także dostępna tu, na stronie ośrodka – dzień po dniu. Częstujcie się, na fb lajkujcie i cieszcie wspomnieniami…
Dziękujemy rodzicom za zaufanie i dzieciom za uczestnictwo w 80 naszych propozycjach. Fajnie patrzeć na Wasze uśmiechnięte ale i skupione, zaabsorbowane twórczą zabawą twarze.
 
Dziękujemy naszym prowadzącym: po stronie Szok – Milena Kolat-Rzepecka, Damian Kłaczkiewicz, Jola Skowronek, Piotr Witoń oraz – w kolejności zajęć: Tom i Lu z Pracownia Edukacyjna Wiatrak, Jola z Akademia Twórczego Rozwoju – zajęcia rozwojowe, Łukasz Nieradko z KinoSzkoła, Ministerstwo Motyli Jacek Pałasiewicz, Xenia Starzyńska z Teatru Opowieści Sagan Sag, Piotr Strusiewicz z teatru Kulka, Jolanta Kwiatkowska, Pigwusiowo Pracownia Rękodzieła Katarzyna Spychała, Katarzyna Wróbel, Rafał Śpiewak Vincent von Grotesque, Anna Hanysz z Baloniaki animacje dla dzieci, Joanna Trejter oraz Warsztaty Huberta i Beaty. Dziękujemy także i polecamy na wakacyjne wyprawy: Cascader Park Poznań w Kobylnicy, Muzeum Pyry w Poznaniu, City Event Poznań – dużo więcej niż zwiedzanie – dużo więcej niż zwiedzanie, DELI Park, Stara Pasieka – Miód z Mościejewa i Stacja Nojewo oraz Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach.
 
W sierpniu zapraszamy Was do Kino Halszka. W repertuarze m.in. Kino wakacyjne w Halszce w cenie 5 złotych ➡ http://szok.info.pl/90672-2/
Widzimy się także we wioskach na OSAch (i nie tylko), Plenerze rzeźbiarskim i Jarmarku szamotulskim. Planujemy też działania sekcji na nowy sezon 2021/2022.
 
Wybraliśmy 1 zdjęcie podsumowujące naszą wakacyjną akcję. Dlaczego? Sami zobaczcie! Mamy nadzieję, że wszyscy bawiliście się równie dobrze. Trzymajcie się ciepło i korzystajcie z drugiego miesiąca wakacji.
dyrektor i dział organizacji 😉

Dodaj komentarz