“STARA SZKOŁA” – gotujemy z pasją

7 czerwca o godz. 17.00 na Rynku odbędą się potyczki kucharzy „Stara Szkoła”, czyli otwarty konkurs kulinarny dla amatorów. Zapisy do 6 czerwca w Hotelu Wartosław lub pod nr tel. 73 41 23 205.
W prostym jedzeniu ukryta jest magia. Magia, która sprawia, że wyostrzają się zmysły, a cały świat staje w miejscu. Staramy się wracać do dawnych recept, które były doskonalone z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy ekspertami w łączeniu przeszłości z teraźniejszością dla tego też stajemy się wzorem dla innych i zdobywamy coraz więcej entuzjastów. Nie tak dawno jeszcze gotowanie w kuchni kojarzyło nam się z naszymi babciami, mamami i osobami, które można określić mianem gospodyń domowych. Czasy się zmieniają i mimo tego, że tempo naszego życia nie maleje, a wręcz przeciwnie ludzie chcą gotować i eksperymentować. Projekt “Walka Kucharzy Stara Szkoła” ma na celu propagowanie nieszablonowego gotowania. Podczas projektu promujemy nie tylko smaczną ale przede wszystkim zdrową i różnorodną kuchnię. Cała impreza odbywa się pod bacznym okiem naszego szefa kuchni.
Zabawa polega na przygotowaniu jak najlepszej potrawy z wylosowanego produktu głównego wraz z ograniczoną liczba składników pomocniczych. Oceniany jest smak oraz walory estetyczne dania. Każdy z uczestników otrzymuje nagrody, które umilą gotowanie.

Tagi:

Dodaj komentarz