WIECZÓR GROZY W KINIE HALSZKA – 31 PAŹDZIERNIKA, start 20.00

W ostatni październikowy wieczór zapraszamy miłośników mocnych wrażeń na dawkę strachu w postaci przeglądu filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin, w ciągu ostatnich miesięcy. Ciemna sala kinowa, mrożące krew w żyłach sceny, strach, który nie pozwoli Ci usnąć nawet po powrocie do domu…Daj się przestraszyć – weź udział w NOCY GROZY!

Zapraszamy na trzy mroczne tytuły:

OBECNOŚĆ – najnowszy film twórcy „Piły”, Jamesa Wana. „Obecność” korzysta z prostych efektów, ale mimo to w trakcie oglądania serce bije coraz mocniej, a napięcie rośnie z każdą minutą.Lorraine i Ed Warrenowie to badacze zjawisk paranormalnych. Zostają wezwani na odludną farmę przez przerażoną rodzinę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez zjawę. Para badaczy, staje do walki z najstraszniejszym demonem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

NASTĘPNY BĘDZIESZ TY – Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą

BYZANTIUM – Neil Jordan, twórca nominowanego do dwóch Oscarów „Wywiadu z wampirem”, powraca do tematu, który przyniósł mu zasłużone miejsce w panteonie mistrzów horroru.
Dwie wampirzyce Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego mężczyznę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.
„Fascynujący” Indiewire
„Ten film przywraca wampirom należne miejsce w kinie” joblo.com
„Klimatyczny, intrygujący, pięknie nakręcony” Screendaily

 

Dodaj komentarz