5 listopada, godz. 19.00 Wojtek Szczepanik – koncert charytatywny! – Aula Szkoły Muzycznej w Szamotułach

To jest dla nas objawienie muzyczne tego roku! Młody pianista i kompozytor Wojtek Szczepanik w swoich autorskich kompozycjach wyczarowuje piękny, muzyczny świat. Nostalgia opowiadanej muzycznej historii jest wciągająca i urzekająca. Dajcie się zaprosić na tę niecodzienną podróż, a po niej nic już nie będzie dla Was takie samo;-). Artysta wydał dwie znakomite płyty. – Ocena muzyki z albumu Instinct jest formalnością – pisze w recenzji ostatniej płyty „Instinct” Jonatan Paszkiewicz z All About Music – Wojtek Szczepanik skomponował utwory, które aspirują do światowego poziomu w swoim gatunku. Zawarte na płycie dźwięki są odzwierciedleniem całej gamy uczuć i nastrojów. To przede wszystkim muzyka do odpoczynku – dominuje spokój i harmonia, ale nie brakuje też fragmentów bardziej żywych – zarówno radosnych, jak i wzbudzających lekki niepokój, co akurat jest walorem, bo zapobiega monotonii.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu charytatywnych koncertów organizowanych przez Rotary Club Szamotuły i Szamotulski Ośrodek Kultury. 

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasach ośrodka i kina lub on-line na http://szok.info.pl/bilety-on-line/. Cegiełki o wartości 20 zł upoważniające do wstępu dostępne są w „Cafe Napoleon” w Szamotułach przy ul. Kościelnej oraz przed koncertem.

Dodaj komentarz