Rozpoczynamy nabór! Liczba miejsc ograniczona.
 
26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Chcesz nam pomóc w czasie Finału? Zgłoś się do Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury. Informacje dotyczące wolontariatu uzyskasz pod adresem: sylwia.firlet@szok.info.pl lub telefonicznie: 61 29 21 307. Zachęcamy dotychczasowych niezawodnych Wolontariuszy i nowych, równie pełnych zapału!
Więcej w wydarzeniu: tutaj.
 
 
➡ Jak zostać Wolontariuszem?
1. Zapoznaj się z Regulaminem Wolontariusza.
2. Wypełnij Ankietę Wolontariusza (niepełnoletni ze zgodą) i dostarcz do siedziby Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury, pokój 3.2. Ankiety dostępne są w sekretariacie od pn do pt od godz. 8.00 do 20.00 oraz do pobrania poniżej.
Do rejestracji niezbędne będzie zdjęcie wzorowane na legitymacyjnym w formie elektronicznej wyłącznie w formacie .jpg z odkrytą, wyraźną twarzą na pierwszym planie, nie mniejsze niż 800×600 pixeli. Istnieje możliwość wykonania zdjęcia w ośrodku.

 Co dalej?
1. Na podstawie złożonej w siedzibie sztabu ankiety, Twoje zgłoszenie zostanie wygenerowane w systemie obsługi sztabu.
2. Po zatwierdzeniu w elektronicznym systemie Twoje oświadczenie zostanie wydrukowane ale będzie wymagało Twojego ponownego podpisania (niepełnoletnich przez opiekuna).
3. Podpisane oświadczenie wyślemy tradycyjną pocztą do WOŚP 15 grudnia.
4. Na tej podstawie wydany zostanie Twój identyfikator, który otrzymasz na odprawie w dniu Finału.

Druki do pobrania:

Dodaj komentarz