Pierwsze wydarzenie w ramach finału WOŚP w Szamotułach za nami 🙂 Bieg Siema Szamotuły Run zgromadził na starcie 50 biegaczy w wieku od przedszkola do seniora 😉 – Za chwilę po biegu wasze serca będą szybciej bić. Chcę Wam podziękować za to, że wasze serca już przed startem szybciej biją dzięki temu, że wzięliście udział w szczytnej inicjatywie i pomimo niekorzystnej pogody swoim udziałem wsparliście Orkiestrę – mówił na starcie Piotr Michalak, szef Szamotulskiego Sztabu WOŚP.
Każdy uczestnik otrzymał w nagrodę medal serduszko wykonane przez dzieci w Szamotulskim Ośrodku Kultury. Inicjatorem organizacji biegu był Bartek Węglewski z Centrum Sportu Szamotuły.
Zapraszamy na kolejne atrakcje, czyli trwający do godz. 18.00 Maraton Craftowy w Szamotulski Ośrodku Kultury, a od godz. 19.00 – także w SzOK – II Charytatywną Noc Planszówek. Zaś w niedzielę o godz. 11.00 na start rajdu rowerowego z Centrum Sportu na plażę w Pamiątkowie, gdzie od godz. 12.00 do 14.00 będzie wośpowe morsowanie i wiele innych atrakcji. Od g. 10.00 do 12.00 najmłodszych zabawiać będzie Ale Frajda, zaś już od godz. 15.00 do 20.00 w hali Wacław koncerty i licytacje. Siema!

Dodaj komentarz