Wyjątkowe Dni Szamotuł

 

      Cztery sceniczne gwiazdy i wiele innych atrakcji zaplanował Szamotulski Ośrodek Kultury na tegoroczne Dni Szamotuł. Impreza odbędzie się w pierwszy weekend czerwca.
     Znana od kilku lat dwudniowa formuła Święta Miasta w tym roku zmienia nam się na trzy dni. – W piątek jest 1 czerwca, więc nie można było przejść obojętnie wobec takiej daty. Tego dnia wieczorem w Parku Zamkowym zorganizujemy specjalnie z okazji Dnia Dziecka koncert Arki Noego – zapowiada Piotr Michalak, dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury.
    Taką atrakcją dla całych rodzin rozpoczną się tegoroczne Dni Szamotuł. Kolejnym ukłonem w stronę dzieci będzie koncert Majki Jeżowskiej z zespołem 2 czerwca na dużej scenie na Rynku. Tego dnia wieczorem będzie czas na gwiazdę disco polo, zespół „Piękni i Młodzi”. To obecnie obok Zenona Martyniuka z Akcent najbardziej topowy zespół z tego nurtu. W niedzielę 3 czerwca gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej. Od kilku lat grupa nieustannie dostarcza słuchaczom piosenki cieszące się niegasnącą popularnością zarówno w rozgłośniach radiowych, w internecie i przede wszystkim na koncertach.
       Szósty raz w niedzielę odbędzie się międzynarodowy festiwal artystów ulicznych czyli „UFO Uliczny Festiwal Osobliwości”.

https://www.youtube.com/watch?v=cU1C7IzcLnw

https://www.youtube.com/watch?v=vBj5P71Mci4

https://www.youtube.com/watch?v=vBj5P71Mci4

https://www.youtube.com/watch?v=Rfke8qAatcc

 

Szczegółowy program dni miasta tutaj, UFO tutaj.

Turniej szachowy: tutaj.

Dodaj komentarz