Kolejny 24. Finał WOŚP przed nami. Już w najbliższą niedzielę 10 stycznia, na ulice Szamotuł i okolicznych wsi, wyjdzie prawie stu kwestujących wolontariuszy. Zarząd Fundacji WOŚP po konsultacjach ze środowiskiem medycznym i po przeanalizowaniu próśb spływających od polskich szpitali postanowił, że po raz kolejny zbierać będziemy pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii.
Dla bezpieczeństwa przypominamy, że nieodłącznym atrybutem każdego z wolontariuszy są: zabezpieczona banderolami puszka, czerwone serduszka – naklejki i identyfikator. Na nim znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora oraz kod QR.

Odprawa wolontariuszy z udziałem przedstawiciela KPP oraz odbiór identyfikatorów, serduszek i puszek odbędzie się w Szamotulskim Ośrodku Kultury (sala Kandelabr) w dniu Finału o godz. 8.00.

Wierzymy, że z Waszą pomocą pobijemy ubiegłoroczny rekord 32.341,77 złotych. Prosimy o włączenie się w organizację Finału i przekazywanie do sztabu atrakcyjnych przedmiotów i voucherów, które wylicytujemy podczas imprezy finałowej. Sztab mieści się w Szamotulskim Ośrodku Kultury.

Program WOŚP 2016

 

Piotr Michalak, szef szamotulskiego sztabu WOŚP

 

Dodaj komentarz