Bayer Full i Urszula – to będą gwiazdy tegorocznych Dni Szamotuł. Święto Miasta odbędzie się 2 i 3 czerwca. Będzie krótsze o jeden dzień niż w minionych latach z dwóch powodów: ekonomicznego oraz logistycznego (utrudnienia w ruchu przy zamkniętym dla ruchu rynku szczególnie uciążliwe w piątki). 

 

W sobotę na scenie pojawi się Bayer Full – jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Liderem i wokalistą zespołu jest Sławomir Świerzyński. Grupa ma w swoim dorobku dziewiętnaście płyt autorskich. Zaś w niedzielę, na zakończenie imprezy, wystąpi URSZULA, która jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek rockowych. Jest znana z wielu przebojów, jak np. „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Malinowy Król”, „Konik na biegunach”, czy „Dziś już wiem”.
Będzie też wiele innych atrakcji, jak np. Muzyczna Strefa Kibica (będzie to jeden z kilku punktów programu nawiązujący do rozpoczynającym się kilka dni po Dniach Szamotuł EURO 2012), czy specjalny program z okazji Dnia Dziecka.

Dodaj komentarz