ZAPRASZAMY NA DODATKOWY SEANS FILMU „HUGO I ŁOWCY DUCHÓW” z dubbingiem w ramach propozycji FERIE z SZOKIEM! 28 STYCZNIA O GODZINIE 19.00
CENA BILETU: 6 ZŁ
________________

„HUGO I ŁOWCY DUCHÓW”
(prod. Australia/Irlandia/Niemcy 2015)
familijny/fantasy, 90 min.

Strasznie śmieszne przygody duszka-rozrabiaki i jego przyjaciół w filmie „Hugo i łowcy duchów” – ekranizacji bestsellerowej serii książek Cornelii Funke.
Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stwór bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, gdzie wcześniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Intruz stanowi zagrożenie dla całego miasta, które wkrótce może stać się wielką bryłą lodu. Jedynym sposobem na powstrzymanie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat… i zaświaty.
Zwiastun: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+%28polski%29-36983
Koszt: 5 zł. Bilety do kupienia w kasach kina i ośrodka lub on-line na stronie tutaj
Miejsce: kino Halszka.

Dodaj komentarz