Już w tę niedzielę, 24 października o godz. 17.00 odbędzie się RZEŹBIMY DOBRO — Wernisaż wystawy rzeźb do udziału w którym gorąco zachęcamy wszelkie dobre dusze – jak nasi artyści rzeźbiarze – gotowe wesprzeć akcję charytatywną, której celem jest zebranie środków na dalszą rehabilitacja Ani Gaj. 
 
Rzeźby które będzie można nie tylko podziwiać ale także zakupić podczas wernisażu od serca przekazali: Tadeusz Bardelas (Świebodzin), Lech Bęben (Nowa Sól), Janusz Błażejewski (Krzywa), Mirosław Czeladka Rzeźba (Bolesławiec), Grzegorz Hadzicki (Świdnica), Roman Kiełb (Janikowo), Zenon Konon (Konin), Jerzy Kopeć (Przytoczna), Radek Michalczuk (Droblin), Maria Moryc (Kargowa), Jakub Staszak (Brudzew), Piotr Staszak (Brudzew), Eugeniusz Tacik (Binino), Engelbert Weimann (Kargowa), Krzysztof Wiza (Piła), Łukasz Zabłocki (Lututów) i Anna Zielińska (Zakopane).
Serdecznie dziękujemy!
Ceny rzeźb wykonanych przez artystów wyceniliśmy od 100 do 600 złotych. Prezentujemy te, które już do nas dotarły. Kolejne zobaczycie na wystawie.
Wernisaż okraszą muzycznie trzy piękne niewiasty z trio smyczkowego Triola.
 
Bardzo liczymy na Wasze wsparcie! ❤️

Dodaj komentarz